Služby

Rodinné oslavy

1. Narodeninové oslavy

Nemáme už síce 18, ale to neznamená, že nemôžeme chcieť, aby náš narodeninový deň bol celý o nás! Ak niekto z tvojej rodiny alebo blízkych oslavuje okrúhle narodeniny, je to dobrý dôvod na oslavu! Môže byť reč o menšej rodinnej oslave alebo naopak do rána trvajúcich osláv, ktoré sa stávajú nezadudnuteľným zážitkom pre oslávenca ako jeho rodina a blízkych.

V tomto Vám vieme pomôcť:

Rezervácia miesta
Dekorácia
Hudba: DJ alebo kapela
Catering
Foto/ Video
Torta
Zákusky
Program
Koordinácia celého podujatia

2. Krstiny

Neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry je krst dieťaťa, ktorým rodičia vytvárajú základy spoločenskej príslušnosti. Narodenie dieťaťa je požehnaním a rodičia sa o svoje novorodeniatko starajú najlepšie ako len vedia. Ak máte pocit, že pri každodenných povinostiach Vám už neostáva čas na organizáciu krstín, nechajte to na nás a my preberieme všetku prácu a postaráme sa o veľký deň Vášho dieťatka.

V tomto Vám vieme pomôcť:

Kostol a rezervácia reštaurácie
Dekorácia
Zaobstaranie sviečky a košielky
Torta
Zákusky
Foto/ Video

3. Párty pred narodením dieťaťa

Nie len v Amerike ale čoraz častejšie je populárne aj v našich končinách osláviť príchod dieťaťa na svet, a usporiadať pre mamičku ,,poslednú" párty pred začatím všetkých povinností spojených s materstvom a rodičovstom. Spolu s mamičkinými kamarátkami a príbuznými usporiadame takú oslavu kde sa môžu ženy v posledných týždňoch tehotenstva a zbytočných stresov spoločne porozprávať a vymeniť si skúsenosti ohľadom materstva a osláviť príchod nového života na svet.

V tomto Vám vieme pomôcť:

Rezervácia miesta oslavy
Dekorácia
Torta
Zákusky
Catering
Výbava pre mamičku
Baby sitting

4. Výročie svadby

Hovorí sa, že jeden pár nikdy nezabudne na deň svojej svadby, ale predsa keď vidíme dvoch ľudí ako sa aj po rokoch prechádzajú ruka v ruke položíme si otázku, v čom je tajomstvo trvalého vzťahu? Nech sa jedná o prvé alebo päťdesiate výročie svadby, neexistuje lepšia príležitosť ako to osláviť a poďakovať sa jednen druhému za spoločne strávené chvíle.

V tomto Vám vieme pomôcť:

Kostol a rezervácia miesta oslavy
Dekorácia
Torta
Zákusky
Hudba
Príprava pozvánok

5. Tematické večierky

Chceš vyniknúť z davu a spraviť párty podľa svojich predstáv? Fantázii sa medze nekladú a s trochou odvahy sa môže každý príbeh zmeniť sa realitu. Po krátkom osobnom stretnutí prídeme spolu na to, čo sa k tebe najviac hodí a vyhovuje.

Svadba

Prípravy spojené s plánovaním svadby sú veľkou výzvou a nie ľahkou záležitosťou. Mladý pár si dáva otázku za otázkou: Ako veľmi chceme aby sa odzrkadlila naša osobnosť počas veľkého dňa? Ako bude mať svadba ten správny štýl?My poznáme odpovede na Vaše otázky.

V tomto Vám vieme pomôcť:

Zariadenie obradu (kostol, matrika)
Pomoc pri výbere a rezervácia miesta
Starejší
Dekorácia
Príprava a tlač pozvánok
Catering
Svadobné skášľovanie(kaderník, make up, doplnky)
Foto /Video
Hudba ( kapela, DJ)
Preprava svadobčanov
Prstene
Doporučenie svadobných salónov
Baby sitting
Zabezpečenie drobných darčekov pre svadobných hostí

1. Kompletný servis

Pokiaľ chcete naozaj pokojnú svadbu bez stresov, využite náš kompletný svadobný servis. Všetky dôležité body svadby, ale aj drobnosti, detaily a maličkosti,ktoré robia každú svadbu jedinečnú, zapracujeme podľa Vašich predstáv a vy len odsúhlasíte všetko, čo Vám vyhovuje. Pri kompletnom servise Vás budeme sprevádzať od vyhľadania vhodného miesta svadobnej hostiny, až po usadenie posledného hosťa za svadobným stolom. Počas svadobných príprav sa celý čas môžete spoľahnúť na náš profesionálny tím, ktorí je ochotný kedykoľvek poradiť a pomôcť zosúladiť všetky návrhy a nápady aby ste si užili svadbu Vašich snov.

2. Čiastočný servis

V prípade, že potrebujete už len doladiť niekoľko detailov, ponúkame Vám náš čiastočný servis, akým sú napr: svadobná výzdoba, oznámenia a tlačoviny, koordinácia svadobného dňa atď., sme pripravení pomôcť Vám s vybavením jednotlivých svadobných položiek. Rady pristúpime na Vaše nápady a pomôžeme Vám ich skĺbiť do ideálneho celku.

3. Koordinácia svadobného dňa

Samotný svadobný deň by mal prebiehať bez komplikácií a časových sklzov, ktoré môžu neočakávane nastať na obrade, pri presune na svadobnú hostinu, uvítaní a usádzaní hostí, v gastre, v synchronizácii programu, svetiel, hudby, pri krájaní torty, prvého tanca, čepčení a ďalších zvykoch. V deň Vašej svadby Vám pridelíme osobnú koordinátorku, ktorá zabezpečí plynulý priebeh svadby, podľa vopred dohodnutého scenára. Vy si naplno užijete svoj deň a my sa s radosťou postarám o jeho hladký priebeh.

4. Doplnkové služby

- Jedálniček a tréningový plán, aby ste sa do svadby dali do formy
- Choreografia prvého tanca
- Vypúšťanie motýľov alebo holubov
- Ohňostroj
- Limuzína alebo retro autá

Firemné podujatia

1. Firemný večierok

V živote firmy ja na prvom mieste práca, ale kedy je najvhodnejší čas na to aby ste spoznali svojich kolegov a firemných partnerov? Dobre usporiadaný firemný večierok, je výborná príležitosť ako lepšie spoznať svojich kolegov a obchodných partnerov. O všetky podrobnosti sa postaráme, jediné čo musíte urobiť je napísať nám a my Vám garantujeme, že Váš večierok bude nezabudnuteľný.

2. Teambuilding

Firmám a ich obchodným partnerom usporiadame indoor a outdoor programy na Vami vybranom mieste: hotel, konferečné stredisko alebo advatureland. Podľa požiadaviek usporiadame celodenný aj poldňový program, na zvýšenie výkonov vo firme, nech už sa jedná a športový deň, wellness alebo tímové hry, spoločne nájdeme ideálne riešenie.